כיצד ללבוש צבעים בהירים כמו Pro

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

מגמות באופן טבעי לבוא כמו גם ללכת. עונה אחת אתה הורה ללבוש גוון אחד מן קצה כדי הבוהן, הבא אתה מומלץ לסלע הכי נועזים כמו גם את הגוונים של הספקטרום. השנה, זה בהחלט האחרון שזוכה בתחרות הצבע. עם זאת מה השיטה הטובה ביותר ללבוש צבעים בהירים אם אתה רגיל בדרך כלל לנייטרלים, כמו גם אפשרויות מאופקות יותר? שמור על אלה עצות מודעות בסגנון בראש.

כיצד ללבוש צבעים בהירים – 4 כללים

1. נסה אביזרים מודגשים

אתה לא צריך לצאת החוצה באש מנוע אדום כדי להשפיע. לנצל את האביזרים כמו הזדמנות להאיר את המראה שלך בלי ייעודי כמו גם מחוץ לאזור הנוחות שלך.

ללבוש העסק שלך הוא אזור מרתק לניסוי עם מבט זה – נסה שמלה אפור ידידותי למשרד עם תיק אדום, למשל. או זוג החצאית המועדפת שלך מתאים עם פגז תוססת מתחת. אתה יכול גם להעלות את טי פשוט כמו גם ג’ינס עם צעיף של תכשיט. רק פופ של צבע הוא כל מה שנדרש כדי לשנות את הטון הכללי של האנסמבל שלך.

2. להתמקד צלליות

כאשר אתה בוחר חתיכות כי הם לחתוך כראוי להחמיא את הדמות שלך, אתה תרגיש הרבה יותר נוח – ובטוח. זה המפתח ללבוש כל סוג של צבע בהיר, בין אם זה צהוב שמש או זאני ורוד. התאמה בצל בלתי צפוי או הדפסה מושחתת עין היא הרבה יותר קל לשלוף כאשר הוא חכם, כמו גם מטורף.

3. בחר צבעים בחוכמה

אולי אתה אוהב כל צבע של קשת – וזה מושלם, שכן זה נותן לך תירוץ נהדר למדי למלא את הארון שלך אל שוליים. עם זאת, כאשר מתכננים כי תלבושת צבעונית בהירים, להיות בטוח שאתה לא לובש כל צל באותו זמן.

לבחור צבעים המשלימים אחד יותר או כי הסתיו בדיוק באותו משק בית ולכן המראה שלך לא להציף כל עובר אורח. כמו גם זה לא אומר שאתה לא יכול לקחת סיכון, או. ורוד, כמו גם כתום אולי לא נראה כמו החברים הכי טובים, אבל הם נראים משוחזרים באופן מפתיע יחד. בדיוק אותו הדבר הולך כחול כמו גם ירוק.

4. לחסום את הצבעים שלך

איפה יהיה בלי חתיכות coldblocked כי לעשות את זה פשוט ללבוש כמעט כל דבר בהיר? זה כיף האלטר למעלה מתחתן מספר גוונים של ורוד לתוך הסגנון שלה, כמו גם נראה מושלם עם כל דבר מן הג’ינס המועדפים שלך כדי זוג מכנסיים רגועים.

מקטורן מלוטש, כמו גם ערכת שמלה נראה כמו חזון של שלמות מזג אוויר חם כאשר הוא משתמש כחול טורקיז כדי להשלים בזריזות שחור כמו גם לבן. Colorblocking עושה את זה פשוט עבור כל אחד ללבוש אלה גוונים הרפתקני.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *