קלאסי גלן מעיל משובץ

< >

אני שותפה עם אן טיילור שוב היום לחלוק כמה מהמועדפים האחרונים שלי. אתה יכול לזהות את המעיל הזה מרשימת הדברים אני gotten על סייבר יום שני. זה היה על סיבוב מתמיד בהתחשב בכך שהבאתי אותו מהקופסה – הן מחוץ למשרד – ואני שמח לדווח על זה למכירה שוב היום! זה קלאסי שחור ולבן גלן משובצת עושה את זה גם חתיכת הצהרה ו מצרך ארון, לרדת כל דבר וכל דבר מן מכנסי ג’ינס קרע אל שמלה שחורה קטנה. היום אתה יכול לראות שיש לי כיף לזווג אותו עם חצאית עיפרון זה בתיאום להדפיס לזרוק על משאבות אלה קלאסי אדום.

משאבות אדומות אלה הן כיף להפליא ללבוש, במיוחד במהלך החגים, אבל יהיה על סיבוב קבוע כל השנה. הם הציון האחרון אן טיילור גם, והם למעשה בפעם הראשונה שניסיתי משאבות “mila” שלהם. אני לגמרי מרוצף (משחק מלים המיועד?) על ידי הצללית והתאמה – לא שלפוחית ​​באופק לאחר יום ארוך, ואת הקו והצורה הם מרמזים על נקודת מחיר גבוהה בהרבה. פשוט חזרתי אליהם גם לצי.

התמונות האלה נפלו בדרך למשקאות הערב שבה הכתף השחורה שלי לסרוג שימש כקטע היום הטוב ביותר ללילה. הוא השתמש בצוואר הצוות הטוב ביותר במהלך היום תחת בלייזר שלי, אשר היה ditched לאחר פגישות לפני להכות את החור המועדף שלנו עם חברים. זה מגיע כמה צבעים מדהימים אחרים גם כן, אז אם אתה מנסה למצוא את הטוב ביותר לשולחן לשתות מעבר חתיכת, מלאי היום בזמן שהם על המכירה הגדולה!

כל c / o אן טיילור: מעיל הכתף הקרה למעלה | חצאית משאבות

<>

>

תודה אן טיילור לשותפות על פוסט זה!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *