סתיו 2012 מגמות קסם: הבאת גלי אצבע & סיכה תלתלים

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

קשה לחשוב על שנות העשרים מבלי להעלות תמונות של flappers המהולל, אשר נדהם את העולם עם שמלות שלהם, איפור ונטייה להסתבך לצרות. כמובן, במבט לאחור, נשים חזקות אלה לא רק טעם נהדר בשיער ובבגדים, אבל הם גם היו אמונות איתנות ועזרו לסלול את הדרך עבור רבים של חופשות נשים הנאה היום.

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

שני סוגים של תסרוקות שהיו פופולריים במהלך תקופת זמן זו לתוך שנות ה -30 הם גלי אצבע וסין תלתלים. נשים בכל רחבי הארץ היו הולכים סלונים כדי לקבל את השיער שלהם “להגדיר” בצורה זו. זכור, שיער ישר לא היה הזעם כאילו הוא היום. זה היה הכל על כמה גלים ו ringlets אתה יכול להתאים עם תסרוקת שלך.

לאחרונה, כוכבים רבים כבר מראה את הגרסאות שלהם של מבט וינטאג זה, אשר יוצר מראה העולם הישן הקלאסי שעובדים היטב על מגוון של תסרוקות אורכי שיער. זה למעשה די תסרוקת מאתגר כדי לשלוף בעצמך, אבל עם תרגול זה יכול להיות מושגת.

החזרת גלי האצבע וסיכה תלתלים

שיער קצר

אצבע גלים וסיכה תלתלים לעבוד היטב עם כל אורך השיער. למעשה, אם יש לך שיער ארוך, אלה נראה יכול למעשה להפוך את השיער שלך נראה קצר יותר תלוי בדרך הם מנוסחים ולשים. לדוגמה, אם כי היידי קלום יש שיער קצר יותר בתמונה הזאת, רוב שערה מוערמים מאחור. סיכה תלתלים מתייחסים לתלתלים בפועל כי הם מאובטחת עם סיכות בובי וגלי האצבע הם מה שהם נראים כאשר הם מרפים. אצבע גלים נראים שונים על אנשים שונים, בהתאם לסוג השיער ואת משך הזמן שאתה מצחצח אותו.

בדוגמה נוספת של גלי אצבע, השיער הזה של מודל מדהים הוא בחתך פיקסי קצר. גלי האצבע הקצרים שלה לא רק סגנון נהדר, אבל יש להם ברק מדהים גם כן.

למרות דומה בסגנון לשתי התמונות הראשונות, גלי האצבע על מודל פראדה זה הם למעשה הרבה יותר דרמטי, אשר מראה כי הסגנון ניתן לשנות את הטעם שלך. לדוגמה, אם אתה מנסה את הסגנון הזה ללבוש לעתים קרובות לעבוד, אתה יכול להתחיל עם משהו מתוחכם. עם זאת, אם אתה להתלבש כמו flapper ליל כל הקדושים (או הליכה על המסלול!) אתה יכול ללכת עם מראה דרמטי הרבה יותר.

שיער בינוני עד ארוך

כאשר סיכה תלתלים הם מרפים, הם יוצרים גלים ארוכים מדהימים. סגנון זה שחוקים עד ינואר ג ‘ונס הוא נפרדו בצד אחד, אשר שואבת תשומת לב רבה הרבה יותר לגלים בחזית הראש שלה. בגירסה זו של גלי אצבע, המרקם מתחיל הטוב ביותר בשורש, נותן נפח נהדר לשערה.

גלי אצבע לא תמיד צריך להתחיל בשורש, עם זאת. אתה יכול בקלות ליצור סגנון כזה, שבו החלקים העליונים של הראש מוחלקים החוצה וישר, רק משאיר את הקצוות של שיער שכבתית בטונות צמודות.

סגנון זה הוא אחד המראה האוניברסלי המעטים. אני מאמין שזה נראה נהדר על כל סוגי השיער ואפילו צבעים. לדוגמה, אלה שני סלבריטאים בלונדיניים מדהימים מציגים את גלי האצבע שלהם, ואתה יכול בקלות לראות איך סגנונות מברשת שונים יכול להפוך את התלתלים נראה שונה לחלוטין על אנשים שונים.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *