הפסקת קפה: Kindle

אנו משתתפים בתוכנית Associates Associates של Amazon Services LLC, תוכנית שיווק שותפים שנוצרה כדי לספק לנו מעידים לבצע חיובים על ידי קישור ל- Amazon.com כמו גם לאתרים קשורים.
הצהרתי את זה בעבר, כמו שאציין את זה שוב – אני אוהב את הקינדל שלי. אהבה, אהבה, אוהבים את זה. אני מקבל ספרים אלקטרוניים כל הזמן משתי ספריות שונות, בנוסף להוצאת ספרים אלקטרוניים למכירה עם Ereaderiq כמו גם עסקאות ספרים אחרות, בנוסף לרכישת כמה ספרים במחיר מלא. (אתה יכול גם לשלוח קובצי PDF ארוכים לקינדל שלך!) אם אתה דורש אחד חדש, או שעדיין אין לך כזה, זו אחת התקופות הטובות ביותר להשיג מכיוון שמדובר בעסקה מוקדמת של יום ראש הממשלה.

זה המוצג הוא בדרך כלל 134 $, אולם כעת מסומן ל 68 $, כמו גם אתה יכול לבחור מתוך שלושה עטיפות ספרים שונות. (ישנם גם המון עטיפות ספרים אחרות הזמינים למכירה באמזון.) קינדל מדויק זה קצת שונה מזה שיש לי, שהוא ה- Paperwhite (עדיין זמין למכירה במחיר של 139 $), כך שהמסך עשוי להיות קצת טכנולוגיה נמוכה יותר מזו שיש לי, עם זאת אני סוג של שאלה זה ישנה את ההבדל העצום אלא אם כן תבלה זמן רב בקריאה בחוץ בשמש. כמו כן אתה יכול לבחור את מסך הטכנולוגיה הגדול ביותר, את נווה המדבר, כמו כן למכירה היום תמורת 221 דולר (ירידה מ- $ 349).
פרסום זה מורכב מקישורי סניפים כמו גם Corporetette® עשוי לבצע עמלות לרכישות שנעשו עם קישורים בפוסט זה. לקבלת הרבה יותר פרטים ראו כאן. אמור לך תודה רבה על התמיכה שלך!
מכירות בגדי עבודה של הערה עבור 8.25.22 …

SAKS השדרה החמישית – מכירת מעצבים, עד 70% הנחה!
ניימן מרקוס – SALE במכירה, עד 75% הנחה!
Net-a-porter-7000+ קווים חדשים הוסיפו, עד 80% הנחה!
נורדסטרום – 7,000 סיפורים חדשים לנשים
LO ובניו – עד 50% הנחה!
של מרסר – מכירת מחסן: עד 60% הנחה
לופט: אישור קיץ: עד 70% הנחה על עלויות שגרתיות
J.Crew-75 $ ג’ינס והרבה יותר סגנונות ללבוש
מפעל J.Crew-40- $ 60 $ הנחה על הכל; 10 $ הנחה על כל 50 $ שאתה מוציא

מכירות אחרות של הערה:
באפי-חיסכון בחזרה לבית הספר: עד 15% מהמצעים שלהם
מצנח-חסוך עד 40% הנחה על פריטי ההזדמנות האחרונה
התחדשות – מכירת שטח מגורים: עד 30% הנחה (קוראים כמו התאורה שלהם)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *