אמן השבוע – מס ‘1 דן מומפורד כמו גם “הכופר” – קו הבגדים שלו

אני מאמין שלמכורים לטיי, דן מומפורד לא צריך שום מצגת, בגלל הפופולריות שלו בין סחורה לאמנות המוזיקה, במיוחד על עיצובים של חולצות טי טיי. אבל, למעט אלה, יתכנו כמה מכם שאולי משתמשים באמנות שלו בלי להבין זאת. בואו נבין אותו קצת כמו גם נדהם מההבנה האחרונה המדהימה ביותר שלו: Mumford Begrates Line.
האמן הגרפי דן מומפורד דן מומפורד הוא מאייר פרילנסר כמו גם מסך מסך מלונדון, שתרם ברצינות את יצירות האמנות הטובות ביותר עבור עיצובים של חולצות טי טי. הוא עשה בסיס באמנות כמו גם בסגנון שעמד על ידי תואר של שלוש שנים בתמונה, כמו גם עכשיו הוא מאייר במשרה מלאה כמו גם מדפסת מסך.
מלאכות גרפית עזרו לאמנים כמו “רצח הדליה השחור”, “השטן משתמש בפראדה”, “דימום דרך”, “גרדום”, “תביא לי את האופק” כמו גם רבים אחרים. כמו גם השותפות עם מומפורד לקחה אותם טוב יותר למעריציהם. מכיוון שמומפורד הפיק יצירות אמנות מדהימות כאלה, אתה עלול לפנות ללבוש את הלהקות האלה חולצות טי מבלי שתאהב את הלהקות עצמן.
ArtVector vector Arthe שנגן בלהקות אזוריות כמו חוסר קוהרנטיות כמו גם Nevertheremore, כמו גם מלבד השערים שעשה עבורם תפקידו הראשון היה יצירת היצירה ל”הבהירות ” -” תזמורת של וולבס כיסוי ” – משנת 2006, עליו התמודד עם אלכס קרטיס. האמת שהוא היה בסצנת המוזיקה וגם שמרו על קשריו הובילו את מומפורד ללקוחות חדשים כמו גם חשובים יותר. כמו כן הוא אספן מונני, כמו גם הוא מקבל את המוטיבציה שלו מהתקופה של שנות ה -80 של שנות ה -80, הקומיקס, החיים, הקולנוע כמו גם מיקומים שאינם קשורים לאמנותו. הוא הצהיר שהוא תמיד הושפע מאלפונס מודה כמו גם מסרטי אימה ישנים. לקבלת איור חולצות טי, הוא זקוק ליום לשלושה ימים, אולם זה יכול לקחת עוד יותר, כמו שהיה בפרויקט “Evil 9”, שם נוף הזומבים היה זקוק לשבועיים של עבודה מוצקה.
עבודתו המועדפת היא “פרנצ’סקה”, שהוא עשה לעצמו, כמו גם זה שומר על הפשטות כמו גם את התמימות המבדילה את עצמה מיצירותיו האחרות שעשה עבור לקוחותיו.
מכיוון שכן פרילנסר אי אפשר בהחלט לגלות לעצמך זמן רב, נראה שדן מומפורד גילה שיטה לייצר לעצמו לבסוף משהו. כמו גם קו בגדים חדש הוא התפקיד המתאים ביותר עבור מאייר כמו מומפורד. הכופר: תאריך השחרור – 15 במאי 2010
הדימויים הקרביים כמו גם המוזרים המקשטים כל סגנון שהוא מייצר הפכו אותו לאמן של איור סגנון אימה. מכאן לקו הבגדים שלו היה רק ​​צעד אחד, שייעשה ב- 15 במאי 2010. קבוצה של 8 סגנונות חולצות טי וכן פוסטרים יראו את אור היום כמו גם יתחילו מסע אל המעריצים שלו ירכשו אותם. קו הבגדים החדש מייצג את האמנות של מומפורד שנלקחה לשלב הבא. כמו גם אנו מקווים שזו רק ההתחלה.
בגידי מומפורד היא שותפות בין דן מומפורד כמו גם אינדיאמרץ ‘, הסדרה הראשונה, “כופר, סיפור של הנסתר המסופר עם מדיום טיז, ישוחרר ב -15 במאי 2010. ניתן לראות את קו הבכורה הראשון מאוד בתא החנות Indiemerch בקליפורניה מטאלפסט ב -15 וה -16 במאי 2010. www.mumfordclothing.com www.indiemerchstore.com/mumford

0/5 (0 ביקורות)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *