חולצות מעודכנות + חצאית עיפרון תחרה

עליונה רקומה: ציוד (במכירה!) | חצאית עיפרון: DVF (במכירה!) | משאבות עירום: צ’רלס דייוויד מקסקס (במכירה!) | משקפי שמש: מארק ג’ייקובס (דומה כאן למכירה!) | תיק: דולצ’ה וגבאנה | צבע שפתיים: NARS (אוהב את הסט הזה במכירה!)

< >

ראשית, היום הוא היום האחרון של גישה מוקדמת למכירת יום השנה לנורסטרום וכל מה שאני משתמש בפרסום של היום נכלל במכירה! אם אתה בעל כרטיסים (או ידידותי להפליא עם מישהו שהוא!) אתה חייב לחטוף את המועדפים שלך היום לפני ששערי השיטפון נפתחים מחר, כמו גם שהדברים מציעים עוד יותר מהר. אם אינך בעל כרטיסים, הסר את לוח השנה שלך וגם התחל אריזת פחמימות עכשיו. זה יהיה יום שישי פנטסטי.

כפי שאתה מבין מהתזכיר של דפוס האביב שלי, לחולצות באמת יש רגע (או הרבה יותר כמו מהפכה!) כמו גם אני לא יכול להשיג מספיק. אמנם אני אוהב אותי ככפתור מסורתי מסורתי, אבל זה הזמן לטעום את הארסנל שלך של סיכות הבישול (ולשחק!) האלה. העכשווי העכשווי של העונה מקבלת חולצות בגדי גברים מסורתיות כוללות תוספת של שרוולי פעמון, פרטי פרע, רקמה, אתה קורא לזה. תערוכה א ‘: כפתור פסים זה למטה עם פרטי רקמה עדינים שבאמת בועט בעניינים. תערוכות B כמו גם C: הכפתור הפרוע הזה למטה (זוכר את זה מהאינסטגרם שלי בשידור חי?!) כמו גם כפתור המסורבל הזה. כל חולצות הטיי הללו מחדירות את ארון הבגדים שלך בסגנון חמור מבלי להגדיל גבות. בדוק הרבה יותר מ”חולצות טי קלאסיות המועדפות עלי עם טוויסט “למטה!

פריט קודם

1 מתוך 23

פריט הבא

כמו כן, אני צריך לומר שחצאית עיפרון התחרה הזו היא אחת הרכישות המועדפות עלי ממכירת יום השנה של נורדסטרום. זה לא לעתים קרובות אתה יכול לגלות קטעי DVF בהנחה כזו, כמו גם אני לא יכול לציין מספיק דברים גדולים ביופי הזה. החצאית מתאימה כמו חלום כמו גם יש מעט מתיחה (מבלי להיות אטומה לעור) מה שהופך אותו לחצאית העיפרון הנוחה ביותר על פני כדור הארץ.

לבסוף, משאבות העירום האלה! אני חייב להיות כנה, כשראיתי את העלות המשנה של 70 $ מזהה על הגורים האלה הייתי קצת נזהרת. עם זאת, אני מבין שחלק מהמבקרים שלי (במיוחד אלה מכם שהם כיתות אחרונות!) מבקשים תמיד המלצות נעליים במחיר סביר, ולכן רציתי לבדוק את אלה כמו גם לדווח. לאחר השימוש בהם בסביבות כל היום, אני יכול לספק להם שני אגודלים מוצקים! משאבת הבוהן הספציפית הזו של צ’ארלס דייוויד זמינה בארבעה צבעים פנומנליים לחלוטין, כך שאם אתה רק מתחיל כמו גם מנסה למצוא עקב סביר למשרד, הוסף את אלה לרשימה שלך. אם כבר מדברים על ידידותי לתקציב, הקפידו לבדוק את ההוצאה האחרונהH עם כל ההגבלות שלי מתחת ל 50 $!

עליון רקום: ציוד (במכירה!) | חצאית עיפרון: DVF (במכירה!) | משאבות עירום: צ’רלס דייוויד מקסקס (במכירה!) | משקפי שמש: מארק ג’ייקובס (דומה כאן למכירה!) | תיק: דולצ’ה וגבאנה | צבע שפתיים: NARS (אוהב את הסט הזה במכירה!)

< >

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *