המכנסיים הרחיצים הטובים ביותר לתלבושות עבודה

בטח, כולנו יודעים אילו יסודות ארון מלתחה עבור נשים מקצועיות נועדו להיות בארונות שלה באדמה זה יכול להיות כאב למצוא בדיוק את הגלגול האידיאלי בחנויות. ב”ציד “, אנו מחפשים בחנויות פריט בסיסי שכל אישה חייבת להיות צריכה להיות.
לא עשינו סיבוב של מכנסיים רחיצים לעבודה זמן מה – אז חשבתי שנבדוק! (אם יש לך ארון בגדים לשטיפת מכונה, עיין בך, עיין בתכונת יום רביעי הרחיצה שלנו ב- Corporettemoms, או את הסיכום שלנו של המותגים הטובים ביותר של בגדי עבודה רחיצים.)
הקוראים, שהם מכנסי הרחיץ המועדפים עליך לתלבושות עבודה – והאם יש לך רעיונות או טריקים לטיפול בהם?
TLDR: הנה המועדפים עלינו …
כמה מהמכנסיים הרחיצים המועדפים עלינו לתלבושות עבודה: אחד / שתיים / שלוש / ארבע / חמש

{קשור: מכנסי הלבוש הטובים ביותר לנשים}
פוסט זה מורכב מקישורי סניפים ו- Corporetet® עשויים להרוויח עמלות לרכישות שנעשו באמצעות קישורים בפוסט זה. לקבלת הרבה יותר פרטים ראו כאן. תודה רבה על תמיכתך!
כיצד לשטוף את המכנסיים הרחיצים שלך
כפי שדיברנו בעבר, אלה הרעיונות הטובים ביותר שלי כיצד לשטוף את המכנסיים הרחיצים שלך:
חפש מתיחה אם אתה קונה באינטרנט. אם אתה רוצה לצמצם את החיפוש שלך למכנסיים שהם רחיצים יצרניים, חפש כאלה עם מתיחה בהם – הם כמעט תמיד רחיצים. (אבל הרבה תיאורים מקוונים יגידו לך מה הטיפול המומלץ.)
קבל אותם מותאמים רק לאחר ששטפת אותם קודם. אחרי הכביסה הראשונה יתכן שיש מעט הצטמקות – חכה שיחצן אותם עד אז. (אבל שימו לב שיש המון מותגים המציעים תורים קצרים יותר למכנסיים “רגילים”, כך שאולי לא תזדקקו להם לחמוק.)
שטפו אותם במים קרים בבית – ואל תכניסו אותם למייבש. לפחות, לא הרבה זמן. בדרך כלל אני אוהב להכניס את המכנסיים שלי למייבש במשך כרבע שעה – זה מוציא את הקמטים, ופשוט קצת זמן עם יריעת המייבש הופכת אותם לרכים יותר. אני תמיד שוטף את המכנסיים שלי בקור, ובדרך כלל אני משתמש ב- Woolite ובמחזור העדין למכנסיים שלי.
תלו אותם הפוכים לייבוש. משקל חגורת המותניים ימשוך את המכנסיים מתוחים, ויחליק אותם בהצלחה. (אני כמעט אף פעם לא מגהץ אותם!) כשאתה מניח אותם על הקולב, עשה כמיטב יכולתך לשמור על הקמט שאיתו הגיע המכנסיים – אם לא היה קמט, פשוט הרכיב את התסרים בצורה מסודרת.
“נקי יבש” על התווית מציין בדרך כלל שאתה יכול לשטוף אותם (אך המשך על אחריותך בלבד). הדבר הגדול שכדאי לדעת כאן הוא ש”נקי יבש בלבד “פירושו, ובכן, נקי יבש בלבד. אם זה רק אומר “נקי יבש”, בדרך כלל אתה יכול לייבש אותם לנקות אותם או לשטוף אותם. הקילומטראז ‘שלך עשוי להשתנות כאן, אבל: אלא אם כן אהבתי באמת את זוג המכנסיים, הייתי נותן מכנסיים “נקיים יבשים” מערבולת במכונת הכביסה – במיוחד אם המכנסיים מורכבים כולו מסיבים טבעיים (אחד היתרונות למכנסיים לא מסודרים). יתכן שתרצה לבצע מבחן ספוט קודם.

הקוראים, שהם מכנסי הרחיץ המועדפים עליך לתלבושות עבודה – והאם יש לך רעיונות או טריקים לטיפול בהם?
{קשור: חליפות רחיצה לנשים}
פוסט זה מורכב מקישורי סניפים ו- Corporetet® עשויים להרוויח עמלות לרכישות שנעשו באמצעות קישורים בפוסט זה. לקבלת הרבה יותר פרטים ראו כאן. תודה רבה על תמיכתך!
המכנסיים הרחיצים הטובים ביותר לתלבושות עבודה
היכל הפאמרים הכללי שלנו מדמיין להלן:
כמה מהמכנסיים הרחיצים המועדפים עלינו לתלבושות עבודה: אחד / שתיים / שלוש / ארבע / חמש

היכל הפאמרים: ניק וזואי, חיל הים העתיק, J.Crew, MM.Lafleur, Eileen Fisher ו- Betabrand
מכנסיים רחיצים בגדלים פלוס: Nic & Zoe, Eloquii (12-28), איילין פישר, ליברפול, חיל הים הישן, של מרסר (עד 20 וואט), סוף אדמות, ובטברנד,
מכנסיים רחיצים בגדלים קטנים/קצרים: Nic & Zoe, J.Crew, Ann Taylor, Eloquii (12-28), Navy Old, Lands’s End, Krazy Larry ו- Betabrand,
מכנסיים רחיצים בגדלים ארוכים/גבוהים: J.Crew, Eloquii (12-28), חיל הים הישן, End’s End ו- Betabrand
מכנסיים רחיצים במגוון נייטרלים: J.Crew, Mm. Lafleur, Liverpool ו- Betabrand
מכנסיים רחיצים בצבעים והדפסים מהנים: קראזי לארי, אלוקי (12-28), חיל הים הישן, ממרסר (כמה), הובס, בטברנד ובודן
מכנסי חליפה רחיצים עם בלייזרים תואמים: אן טיילור, הובס, ואדמות הסוף (צמר רחיץ!); כמה חליפות הרפובליקה של בננות ניתנות לרחיצה גם היא
מכנסי משיכה לשטוף: ניק וזואי, קראזי לארי, מ.מ. פלור, איילין פישר ובטברנד

{קשור: מכנסי המשיכה הטובים ביותר למשרד}
מבט מקרוב על זוגות מסוימים של מכנסיים רחיצים לתלבושות עבודה

מכנסי Betabrand נמצאים בסיבוב הקנוי ביותר שלנו כבר הרבה חודשים-הם מגיעים בגדלים רגילים, קטנים, גבוהים ופלוס (כולל פטיטים בגודל פלוס, שקשה למצוא!) תמורת 68 דולר. הם מגיעים בשלושה סגנונות עיקריים -Bootcut, ישר ורזה, כמו גם כמה אפשרויות רחבות רגליים וקצוצים. והם מגיעים בהרבה נייטרלים כמו גם בצבעים רוויים מהנים.

מכנסי אלוקוי אלה מגיעים בשלושה התאמות שונות שיתאימו לסוג גופכם, זמינים בקיצרים, רגילים וארוכים, ומגיעים ב 20+ צבעים והדפסים בגדלים 12W-28W. ו … הם רחיצים! הם מחיר מלא של 79 דולר, אך יש מכירות תכופות ל 20-40% הנחה.

אם אתה מחפש מכנסיים רחיצים אחרים בגודל פלוס בגודל, בדוק את Nic & Zoe, איילין פישר, ליברפול, חיל הים העתיק, של מרסר (עד 20 וואט), סוף אדמות ובטברנד (עד 3x).

אנחנו תמיד מחפשים מכנסי נשיכה במגוון גדול של גדלים, צבעים והדפסים, ולכן היינו פסיכולוגיים למצוא מכנסי קרזי לארי. הם באמת מגיעים בטונה של צבעים והדפסים, עם שני תורים (28 ו -30) והכל תמורת 108- $ 134 $ (באופן כללי). הנה הסקירה של אליזבת המשווה אותם לניק אנד זואי.

לצוד מכנסיים רחיצים הרבה יותר בצבעים והדפסים מהנים? בדוק גם את חיל הים הישן, בודן, הובס, אלוקי (12-28), ממרסר (כמה) ובטברנד.

מכנסי J.Crew: הם קלאסיים מסיבה כלשהי! מכנסיים בבד המתיחה שלהם עם ארבע העונות הם רחיצים, והם מגיעים בגדלים רגילים, קטנים, פלוס וגבוהים-Huzzah!

אם אתה מחפש מכנסיים רחיצים אחרים בגדלים גבוהים, בדוק את Eloquii (12-28), חיל הים הישן, End’s End ו- Betabrand.

הקוראים אוהבים מכנסי ניק וזואי-הם מכנסיים מושכים כך שהם נוחים במיוחד. הם זמינים בגדלים רגילים, קטנים ופלוסיים בנורדסטרום וחבורת סוחרים אחרים תמורת 76- $ 128 $.

מכנס האומנה הוא מועדף נוסף על קוראים-הוא מגיע בשמונה צבעים ניטרליים, בגדלים 0p-18. (פעם היו להם גדלי פלוס אך הגבלו באופן דרסטי את האפשרויות בזמן האחרון.) המכנסיים הם 245 $.

כמו התכונה הזו? עיין בתשלומים אחרונים אחרים!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *