בגדי סובלימציה ומגמות משתנות- מה שמומחים חושבים!

בגדי סובלימציה ומגמות משתנות- מה שהמומחים חושבים!
03/05/2017, הועלה על ידי Alanic Global
כמה שנים אחורה כאשר הדפס סובלימציה של צבע נכנס לתעשיית הבגדים, הוא יצר כל מיני סערה חיובית בקרב הסיטונאים והקמעונאים. תוך זמן קצר, קפוצ’ונים סובלימציה, חולצות טריקו, תחתיות והרבה יותר היו תחת אור הזרקורים בסצנת האופנה, נהנו מעקב מאסיבי של האאוטפיטרים העירוניים.
מהיר קדימה לעכשיו, הלבושות ההדפסות השיקיות הללו נהנות מהערצה בשוק באותה מידה. עם זאת, מעטים מומחים מאמינים כי הדברים הפסיקו לצמוח וכי נראה כי הקסם של הבגדים הסובלימציה דוהה.

“אנו רואים בהחלט שינוי גדול באופן בו אנשים בודקים לובשים סובלימטים. ההתרגשות התיישבה בהשוואה לימים הראשונים. אנשים סוף סוף הגיעו לשלב כאשר הם מנסים למצוא משהו טרי “, אומר אנליסט בשוק.
אכן, המון אנשים – לפחות הפורוורדים האופנה – משועממים מאותם זנים של צמרות, תחתיות ובגדים, והם מנסים למצוא וריאציות טריות. סיבה נוספת לכך שדברים עשויים להסתכל על ההורדה בנישת הלבוש הסובלימציה היא בגלל העדפת האופנה המשתנה של לקוחות הקצה. הרבה יותר והרבה יותר אנשים מסלקים את הזנים המהבהבים של לובשים, מתיישבים על טווח שמפריש תערובת של טעם מזדמן ונועז.
שוב, ישנם גם קולות שהם די אופטימיים הנוגעים למגמות האחרונות.

“כן, בנישה הזו הדברים משתנים במהירות. אבל זה לא בשביל רע. השינוי טוב ומביא הזדמנויות לערמה לבעלי שירותי הבגדים החכמים “, אומר מומחה לתעשיית הלבשה. “זה סימן ברור שהם (סיטונאים וקמעונאים) צריכים להיות יצירתיים וחדשניים כאשר הם מתאימים את התפזורת שלהם, כמו גם בשיווק ותמחור.”
הלקוחות מנסים למצוא וריאציות חדשות ורעננות – ולא שהם משועממים מהדפסים סובלימציה לובשת את עצמה. אז במקום ללכת בעיוורון וללא מחשבה כאשר רוכשים את חלקם, בעלי שירותי בגדים צריכים להיזהר בהתאמה אישית של חלקם הגדול; עליהם להתאים אישית את הסיטונאות עם טעם מובהק ותחושה המשקפת את מגמות האופנה הנוכחיות כראוי.
האם אתה בעל שירות בגדים?
מעילי סובלימציה, צמרות ותחתונים עדיין שולטים בסצנת האופנה. רק העדפת הלקוחות השתנתה מעט. אז אם אתה בעל שירות, הבין את הצורך של הלקוחות שלך, התאם אישית את הסיטונאות שלך בהתאם ומכר בגדול – הרוויח גדול. חייג יצרנית טובה היום!

תגיות:
בגדים סובלימציה
סיטונאות לבוש סובלימציה ארה”ב
קפוצ’ונים סובלימציה
בגדי סובלימציה
יצרן בגדי סובלימציה
בגדי סובלימציה ארה”ב
סיטונאי בגדי סובלימציה
מעילי סובלימציה
ביגוד סובלימציה סיטונאי ארה”ב
בגדי סובלימציה סיטונאיים

0 0 קולות
דירוג מאמרים

התחברות

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

0 תגובות

פידבקים מקוונים
צפה בכל התגובות

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *